top of page
חיפוש
  • ליאת ירון

ריטריט מדברי - נפתחה ההרשמה!

עודכן: 10 באוק׳ 2022

בסוף השבוע הראשון של דצמבר, אלמד סדנת סופשבוע מיוחדת במסגרת פסטיבל "ערבה spirit", בקיבוץ יהל אשר בערבה.


זוהי הזדמנות נפלאה לריטריט, זמן לעצמנו, שבו אפשר להתמסר למסע הדרגתי שמוביל להעמקה של הידע שלנו את עצמנו ולהעמקת ההתבוננות למה שחשוב באמת.


מתי: 1-3/12/2022

יום חמישי ב-13:00 עד שבת ב- 15:00 ,

מחיר: 600 ש"ח לכל הסופ"ש

המחיר כולל עד 11 מפגשים, ביניהם גם האירוע המרכזי בפארק תמנע

המחיר אינו כולל לינה וארוחות


המסגרת:

בכל יום יתקיימו שני מפגשי תרגול, האחד עם תנועה ואנרגיה, השני משקיט ומאפשר הפנמת הלמידה. בסה"כ יהיו שישה מפגשים, על פני שלושה ימים, שיקחו אותנו בהדרגה סביב נושא הסדנה, מנקודת ההתחלה לנקודת הסיום, כמו מסע שנבנה בהדרגה.

כל מפגש מתוכנן כך שגם יוכל לעמוד בזכות עצמו (לטובת מי שירצה להגיע למפגשים בודדים בלבד), וגם יהווה נדבך ברצף למי שירצה לעבור את התהליך השלם.


בנוסף לכך, למי שמעוניין בחוויה ייחודית נוספת, ביום שישי לפנות ערב יתקיים מפגש מרכזי בפארק תמנע המדהים ביופיו, לקראת שקיעה. המפגש כבר כלול במחיר סדנת סוף השבוע. הארוע יכלול יוגה בליווי צלילים מרפאים, מעגל "שירת השבט" בהנחית אורי יבור והופעה חיה של TARANTE 0GROOVE MECHINE.

עוד פרטים לגבי הפסטיבל כולו כאן. (*)

(*) הסדנה שלי מתקיימת במתחם הנקרא spiral spiritכמה פרטים על הסדנה שאעביר במהלך הריטריט:


שם הסדנה: "היו מקלט לעצמכם"


הבודהה, באחת מדרשותיו האחרונות, אמר לתלמידיו: "היו אי לעצמכם". בהשראת הרעיון הזה נקבע שמה של הסדנה, שתעסוק בדרכים בהן אנחנו מוצאים, בעזרת טכניקות יוגיות, את הבית הפנימי שלנו, את המקלט מאתגרי החיים, ממש כאן, בתוכנו. מקלט הוא גם ראשי תיבות של "מפגש – קבלה – לימוד – טיפוח", מודל עבודה בן ארבעה שלבים, המוליך אותנו בדרך להמסת דפוסים לא מועילים וטיפוח אחרים, מיטיבים יותר, במקומם. בסדנה נלמד מה המשמעות הפרקטית של השלבים הללו, ומהם המשאבים הפנימיים שאליהם ניתן לפנות, בין אם אנחנו במשבר או מצוקה, ובין אם אנחנו בדרך להתפתחות וצמיחה ואנחנו רוצים למצוא בתוכנו את המשאבים הנדרשים כדי לגדול ולהתחזק. נלמד דרכי גישה קלות ונגישות למשאבים פנימיים אלו, מתוך טכניקות יוגיות שזמינות לנו כמעט בכל מצב.


פירוט השיעורים:


1) מפגש: אני פוגש.ת את עצמי - 1.12.2022 | 13:00-14:40 2) קבלה: היכולת להיות עם מה שיש - 1.12.2022 | 16:00-17:40 3) לימוד: לחקור אל תוך המניעים הפנימיים - 2.12.2022 | 8:00-9:40 4) טיפוח: היכולת לפתח הרגלים מיטיבים - 2.12.2022 | 11:30-13:10 5) להרגיש שלם: לחבר את החלקים - 3.12.2022 | 9:00-10:40 6) להטמיע: לקחת את היוגה לתוך היומיום 3.12.2022 | 13:00-14:40


כל השיעורים הללו יתקיימו בקיבוץ יהל.


הרשמה לפסטיבל עצמו/ לסדנה- כדי להצטרף לסדנה שלי יש לבחור מנוי למתחם spiral, ואז לבחור בכל אחד מימי הפסטיבל את השיעורים שלי מתוך הרשימה שתפתח לכם לבחירה.

* אפשר גם לשלב שיעורים שלי עם שיעורים של אחרים, למי שרוצה לטעום קצת מפה וקצת משם.

** כדי לבחור סדנה אחרת אפשר לבדוק דרך הדף הראשי או דרך לוח האירועים .


אופציות לינה - ביחרו בעזרת ההצעות שכאן מקום שמתאים לכם- אם אתם בוחרים לבוא לסדנה שלי הכי נוח יהיה לבחור לינה בקיבוץ יהל. בכל מקרה המארגנים ממליצים למהר ולשריין מקום לינה, כי מספר המקומות מוגבל, במיויחד אם תרצו חדר משודרג או מיקום ספיציפי אחר.


לכל שאלה אפשר לשלוח לי מייל ולהתייעץ.


בואו להיות מקלט לעצמכם.

173 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Kommentare


יוגה מסקרנת אותך?

מנויי הבלוגיוגה מקבלים ניוזלטר חודשי עם:

* טיפים * המלצות * מפגשי העשרה * סרטונים

וכל מיני רעיונות מעניינים מעולם היוגה.

מוזמנים להירשם לבלוגיוגה כאן: 

bottom of page